Dużo wiemy o stali

balustradaStal jest podstawowym budulcem, zarówno domów jednorodzinnych, jak i obiektów przemysłowych. Doskonale wiemy jak ważna jest stal, wiemy też, jakie daje możliwości, bo stal to nie tylko technika, ale także sztuka.

Przedsiębiorstwo usługowo-produkcyjne Prostal swoimi korzeniami sięga roku 1977. Od początku swojej działalności za priorytet obraliśmy jakość, staranność wyrobów i surowce najwyższej jakości. W roku 1996 za sterami przedsiębiorstwa stanął Maciej Polak, wzbogacając ofertę i zbliżając się do wymagającego klienta indywidualnego.

Blisko 40-letnie doświadczenie sprawia, że dziś możemy poszczycić się nie tylko wieloma referencjami od osób prywatnych, firm czy instytucji publicznych, ale przede wszystkim najbardziej wiarygodnym portfolio – wykonanymi zleceniami i produktami. Można je spotkać zarówno przy drogach krajowych, budynkach różnego typu i przeznaczenia oraz domach prywatnych.

Odbiorcy usług otrzymują od nas produkt najwyższej jakości. Składa się na to zarówno stosowana technologia, profesjonalne i nowoczesne maszyny, posiadane certyfikaty oraz pasja, staranność i doświadczenie.

Wyróżnia nas jednak zupełnie co innego. Potrafimy słuchać. Dokładnie poznajemy potrzeby naszego klienta. Jesteśmy w stanie im sprostać, gdyż każdy z wyprodukowanych przez nas elementów tworzymy indywidualnie, zgodnie ze światowymi standardami.

Z przyjemnością łączymy stal ze szkłem, mając świadomość nie tylko użyteczności tego typu elementów, ale także ich swoiste piękno. O trwałości i jakości naszych produktów świadczą konstrukcje stalowe wiat, hal produkcyjnych oraz obiektów sportowych.

Dowodem indywidualnego podejścia i umiejętności słuchania są wyroby dla ludzi o różnych potrzebach, którym od początku działalności dostarczamy nasze produkty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta
praca to pasja pasja to radość

Jesteśmy gotowi zrealizować każde zamówienie, podejmiemy się wszelkich zleceń wymagających dużej precyzji i skomplikowanych technologii w zakresie ślusarstwa i spawalnictwa.

Nasze
realizacje wynik to efekt jakość to cel

Tu znajdziesz galerie z naszych realizacji. Kliknij aby zobaczyć zdjęcia.